| Eftimie_Marius_1970 a întrebat:

Salut, stie cineva unde pot gasi locuri bune de graffiti in Bucuresti, ma refer la locuri cu multe bombe sau unde pot face bombe. funda

6 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Grafiti?

| Eftimie_Marius_1970 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Da, graffiti

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Eftimie_Marius_1970):

De acelea as vrea si eu

| Eftimie_Marius_1970 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Te ocupi cu graffiti? sau esti paralel?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Eftimie_Marius_1970):

Imi plac, atata tot la scoala anul asta de ziua copilului erau aia mari cu profa si leo dat nota pe graffiti, unu o luat 10 si o spart una de grafitti dar am vrut so repar si nu a mers

| Eftimie_Marius_1970 explică (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

Cred ca nu vorbim despre acelasi lucru, ce ar putea sparge in graffiti? Eu vorbesc despre arta urbana, cu vopsitul peretilor si al trenurilor.