| nuuit a întrebat:

Salut sunt din Bucuresti sector 6 drumul taberei si as dori sa stiu unde se pot gasi petarde ieftine dar mai ales petarda cobra? Daca stiti si e adevarat dau funda!

1 răspuns:
| Vlad_Airinei_1998 a răspuns:

Tu chiar crezi ca merita riscul? Si chiar daca ar sti cineva unde gasesti petarde ieftine, crezi ca ar fi prost sa spuna aici? Daca te prinde politia cu petarde primesti amenda, sau dosar penal.Asa ca lasa tu petardele, ca te poti distra de revelion si fara ele. happy