| Foarfeca a întrebat:

Caut un service gsm in Bucuresti/sector 5/ drumul taberei-13 Septembrie care poate sa reinstaleze OS-ul (Android). Stiti cumva vreunul? + date de contact/working hours etc.
FUNDA

1 răspuns:
| Soryn2244 a răspuns:

Iti recomand vesteltechnologies Adresa: Bucuresti, sector 6, Str. SIBIU, Nr. 17, BL. Z5, SC. A, AP. 6 (Interfon 6) pana pe 16 august sunt in concediu domni dar sunt de mare incredere si au preturi mici.Sa le spui ca au fost recomandati de Stancovici Sorin ma cunosc baietii si eu am fost cu cateva telefoane la ei
Telefon Vestel:0725090939
ID messenger:vestel. technologies