| xxj2c2b a întrebat:

Salut sunt tot eu am inca o intrebare despre porcusorul de guinea cand il pun in pat sau pe jos el sare si alearga? Dau funda

Răspuns Câştigător
| FUCKy0u a răspuns:

Sariturile se numesc popcorn(provine de la americani, pentru ca atunci cand sar fac ca niste boabe de porumb)si inseamna ca este foarte fericit.Este un semn de fericire si arata implicit si faptul ca este sanatos.

2 răspunsuri:
| MrAnonymus a răspuns:

Nu sare doar se joaca si se bucura de libertate.

| xLionel a răspuns:

E turbat? Du-l la medic si spune-i sa-i faca control de rabie tongue