| arinuca a întrebat:

Ce se intampla daca porcusorul de guinea plange mereu?

8 răspunsuri:
| AnonimKidd a răspuns:

Poate are o iritatie la ochi sau are nevoie de un amic.Cel mai bine du-l la medicul veterinar.

| DrunkenRat a răspuns:

Putin posibil sa fie bolnav, poate are nevoie de companie. Stiu ca e o oarecare diferenta, dar pana sa am 2 papagali, il tineam pe primul langa o oglinda cu care se certa toata ziua.

| lila36 a răspuns:

Inseamna ca nu te placelaughing
e glumesc insemna ca nu se simte bine

| eandopuncttk a răspuns:

Inseamna ca le-o murit poarka laughing bineinteles tot de guineea

| wintermee11 a răspuns:

I se increteste soricu'. habar n-aveam ca porcusorul de guineea plange mereu. Uite, ar putea sa intre in guinnes book;-) Numai bine.

| AnnaaLuvYa a răspuns:

Bună! La început am râs de faptul „guinea plange mereu" dar cred că are nevoie de companie.Sinceră așa fac și papagalii și cățelușii! Succes! O zi bună!

| teran15 a răspuns:

Inseamna ca nu se simte prea bine, dar cel mai bine ar fi sa-l duci la un medic veterinar! Mult succes!