| anonim_4396 a întrebat:

Acum aproximativ o luna am primit "cadou" de la bunicul un pisic, dar nu pot sa-i determin sexul.

Răspuns Câştigător
| rosto a răspuns:

Du-o la veterinar. O sa iti spuna si gratis sexul, desi bine ar fi sa il vaccinezi si sa ai putina grija de sanatatea lui. Asta daca te ajuta si parintii cu bani.

4 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

Un medic veterinar ar putea sa iti spuna sigur. Cert e ca la masculti e mai umflat acolo jos pentru ca trebuie sa se dezvolte si testiculele. Dar depinde si de varsta pisoiului, daca e prea mic va fi mai greu sa afli sexul singura.

| Katy20Kaithleen a răspuns:

Daca are"2 bilute" in locul oraganului sexual e baietel, daca nu are nimic inseamna ca e fetita.

| iubeschusky a răspuns:

Pai daca are jos langa coada o bubita inseamna ca e fata. daca are la mijlocul burtii inseamna ca baiat

| Alexandrup a răspuns:

Te uiti la fundul lui/ei, si daca are doua gauri e femela, daca are una e motan