| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am 14 ani si doresc sa imi cumpar o bicicleta care ar trebui sa indeplineasca urmatoarele conditii :
1. Frane disc hidraulice (fata si spate);
2. Hardtail;
3. Schimbatoare segventiale ( fata si spate )
4. 3 foi pe fata
5. 6-7-8 pinioane;
Poate sa imi dea cineva un link?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ThEDraGoSH a răspuns:

Eu am un Sprint Apolon Elite 2.0 26". Ti-o recomand!
https://www.olx.ro/......86TOz.html Gasesti mai multe pe OLX si pe alte site-uri!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nici nu esti pretentios tongue
O asemenea bicicleta costa chiar peste un jumat de an de salar mediu pe economie.
Intretinerea este de asemenea scumpa. Si se si fura repede!
Ce zic parintii tai?

| DaniTDCI a răspuns:

Hmm. 14 ani, tu te-ai gandit cat te costa? rolling on the floor

| Alexul99 a răspuns:

Http://www.emag.ro/biciclete/filter/gen-f2750,barbati-v9611/c?ref=segm_2_0
Nu ne-ai spus si in ce pret sa fie, asa ca te las pe tine sa alegi ce crezi ca ti s-ar potrivi.