| Tiesto a întrebat:

Am 2 porcusori de guinea (fata si baiat) nu sunt foarte mari au vreo 7 saptaman, se palc foarte mult nu ar pleca unu fara altu, si vreau sa stiu la cate zile sau luni se imperecheaza sa faca pui?

Multumesc, dau Fundoi happy

Răspuns Câştigător
| TąNyą a răspuns:

Nu e bine să stea fată şi băiat îţi recomand să intri pe www.gemon.ro este un site doar pentru porcuşori.

eu am 2 băieţi cel mai bine e să stea 2 de acelaşi sex pentru că femelele nu pot avea pui până în 6 luni ( altfel vor avea probleme ) şi multe sarcini repetate duc la moarte ( ea imediat după ce naşte în câteva ore poate fi montată din nou de către mascul )

FantaSZy.

3 răspunsuri:
| Abcfunny a răspuns:

Cam pe la vreo 2-3 luni eu am avut tot asa fata si baiat si s-au imperecheat "din prima noapte"laughing. bine baiatu era mai mare

| gabriellafan1vanessa a răspuns:

Pe la 4 -5 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti garantez, ca daca il bagi pe asta din poza langa ei, se imperecheaza http://4.bp.blogspot.com/......coarne.jpg