| PorcușorulDeGuineeaV a întrebat:

Am avut doi porcusori de guinea, masculul a murit acum 3 zile, mai inainte am luat o frumoasa fetita ca sa nu se plictiseasca cealalta.Una are 8 luni cealalta 2 ani.Nu se bat dar cea mare o linge apoi tot merge cu botul spre fundul celei mici.Nu stiu ce sa fac, daca nu se impaca? Funda+vot

Răspuns Câştigător
| TheCritic a răspuns:

Se vor impaca, nu iti face griji! Asta e un gest de recunoastere, oricat de dubios ar parea. Se imprietenesc ele.

| PorcușorulDeGuineeaV explică (pentru TheCritic):

S-au impacat a 2-a zi dar cea mica nu a putuc manca fiindca fetita nu o lasa...am si botezat-o Cookie, multumesc de ajutor

1 răspuns: