| ChidoriKing a întrebat:

Am niste probleme.Mi-am reinstalat Windowsul si nu mai merg unele setup-uri cum ar fi cel de la messenger...sau cel de la Microsoft security essentialsstraight face stiti cumva ce sa fac? Si a doua problema este ca nu merge sa instalez.Net Framework 4... a mers 2-ul dar 4 nu merge si am nevoie mare de el sadstiti cumva de ce?

Răspuns Câştigător
| Ana235 a răspuns:

Windows-ul nu e corect instalat sau nu ai toate driverele necesare functionarii. Ce nu a mers la instalare?

| ChidoriKing explică (pentru Ana235):

Am rezolvat, multumesc oricum...se pare ca dintr-un anumit motiv setup-urile trebuiau salvate pe desktop -.-'

1 răspuns: