| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru crescatorii de animale mici.Cum pot trimite un iepure de ex, din Fagaras in Timisoara, prin soferii de autobuze sau cum ca nu inteleg, adica pierd foarte multe oferte pentru ca nu pot trimite in tara. Funda! Exista vreo firma care transporta animale vi?

3 răspunsuri:
| TURCUL0001 a răspuns:

Trimiti prin posta sau prin cineva.

| Anonim5566 a răspuns:

Prin curierat rapid sau posta. De exemplu, Posta Romana transporta animale mici, precum puii de o zi, dar nu stiu daca si iepuri. Curierul rapid cred ca o face. Daca nu, iti angajezi tu un om care sa mearga cu o dubita si sa ii duca.

| Ky_Mi_1998 a răspuns:

Poti trimite prin posta. sau poti ruga un amic sa il duca cu masina. sau te poti intalni cu cumparatorul intr-un oras mai apropiat orasului tau. sper ca te -am ajutat