| sjgdhsa a întrebat:

am o intrebare pentru cunoscatori am o narghilea si nu mai gasesc tutun pe nicaieri special pentru ea. Si arome simple nu vreau sa folosesc iar pietre de alea nici nu ma incumet sa pun mana pe ele. Unde pot gasi tutun de narghilea prin Bucuresti?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

La narghilea poti folosi coaja uscata de mere sau portocale, eventual amestecat cu tutun din tigari. Se pot lipi cu ajutorul a 1-2 picaturi mici de miere, pentru a nu se imprastia.
Pietrele le poti inlocui cu pietris de rau ales si bine spalat + fiert.

| sjgdhsa explică (pentru Bula):

Eu vreau sa fumez ceva normal nu pietre de rau si coji de mere ca nu- s iepure.

| Bula a răspuns (pentru sjgdhsa):

Tu ce crezi, ce fumezi de bani grei?
Nici iepurele nu trage asa ceva! big grin

| sjgdhsa explică (pentru Bula):

Eu fumam pana acum serbetli dar nu se mai gaseste.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Mergi la Atlasib si vorbeste cu un sufer sa-ti aduca.

| sjgdhsa explică (pentru Rorro_Mexicanos_1985):

Ar cam trebui sa astept un pic pana vine el din cursa si sa platesc si transportu.