| Mwha a întrebat:

AM O INTREBARE URGENTA! Cat costa o perie pentru pisici in petshop-uri / supermarket-uri! Sunt total dezorientata. Am vazut in Galati la 5 lei sau 15 nu mai stiu sigur, dar pe net am vazut si la 35 lei! Cel mai bun raspuns - FUNDA!; D

Răspuns Câştigător
| TenKode a răspuns:

Pai in jur de 10 lei

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Da,se gasesc pentru toate buzunarele!

| Mwha explică (pentru onasis1961):

Nu-i vorba despre asta, eu doar voiam sa stiu pretul pentru a sti cati bani sa iau la mine.

| EvangelineLovin a răspuns:

Depinde de magazin, ca umfla mult preturile. Eu am luat de la Jysk cu 5 lei, si altcineva luase de la un petshop cu 10lei si era si mai mica. Cauta prin supermarketuri sau la Jysk daca ai in oras.

| RedNose a răspuns:

Depinde de fiecare magazin in parte, din ce este peria, pentru ce este destinata, etc.

Uite un link:

http://pentruanimale.ro/pisici-33/igiena-39/perii-80/

| pietrean a răspuns:

Fiecare magazin isi pune pretul care il doreste(pret producator+adaus comercial). Sunt si mai multe feluri de perii pentru pisici:tip manusa (din cauciuc sau cu material panza),mai mici, mai mari, perii cu tepi din sarma, mai mici, mai mari...Cumperi peria si in functie de ce fel de pisica ai:cu par scurt sau lung. Cere sfatul vanzatorului, dar cumpara dupa bugetul tau.Eu am dat 8 roni(lucuiesc tot in provincie si am cumparat dintr-un magazin mai mic), pe o perie mai mica cu peri din sarma, care este buna si pentru pisici si pentru caini, cu parul mai lung.Arata pe cartonul cutiei, pentru ce este buna peria.

| Gadgetry a răspuns:

Buna, depinde ce perie doriti. Daca doriti o perie de calitate si care se curata usor fara prea mult efort, puteti sa o incercati pe aceasta: https://gadgetry.ro/collections/animale-de-companie