| Sorin_Ardelean_1980 a întrebat:

Salut TPU,am o intrebare,vreau sa imi cumpar un pistol airsoft, dar nu stiu cu ce sa incep.Sa cumpar unul electric, actionat manual sau unul pe gaz? Imi puteti da niste sfaturi si un link de la pistolul recomandat? Va rog!

2 răspunsuri:
| sir sanjei a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu el.
Daca vrei sa il folosesti prin casa pentru tras dupa diverse chestii e ok cel manual.
Daca vrei sa mergi la jocurile de airsoft din orasul tau, cel mai bun va fi unul electric sau cu gaz.
Important. Pentru a achizitiona o replica de genul trebuie sa fii major!

| Sorin_Ardelean_1980 explică (pentru sir sanjei):

Multumesc mult pentru ajutor!