| virgilgod a întrebat:

Am o mare problema, am nevoie de un nume frumos de catelusa labrador aurie, sper sa ma ajutati voi!

Răspuns Câştigător
| Anestezia a răspuns:

Buna happy

Micha
Lisse
Lola
Bessie
Piki
Marry
Lisa
Lady
Sasha
Annie
Fluffy
Pufa`[hee hee]
Abela
Bella
Lucey... Sper ca te-am ajutat Baftawinking

3 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Marley e cel mai frumos nume pentru un labrador retriever.Sa te uiti la filmul Marley&me.ai sa intelegi de ce

| Doηηa a răspuns:

Annie. - Daisy. - Ginger. - Jessie. - Sandy. - Luky. - Lesy. - Tabitha.
Sper că te-am ajutat.happy

| TerraVampire a răspuns:

Si eu am avut o catelusa labrador tot aurie si am numit.o cookiehappy...labradorii fiind cani foarte inteligenti isi vor invata repede numele