| irinuka1890 a întrebat:

Azi am primit cadou o catelusa adorabila, ajutati-ma va rog sa-i pun un nume frumos! Fundita pentru cel mai ingenios!

Răspuns Câştigător
| ighilxxl a răspuns:

-Pai: Suzzy,Sophie,Jessie,Pinky, Bubbles, Eve...thinking sa imi spui si mie ce nume i-ai pus pana la urma si sa iti traiasca:* pup

| irinuka1890 explică (pentru ighilxxl):

O cheama Dolly, deoarece este o dulce ca o papushika, oricum mersi mult la toti pentru sfaturi, sunteti cei mai tari!

13 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Mie imi place Bella si Bijoux(Biju)

| EvangelineLovin a răspuns:

Ema, Sasha, Harper, Belly,

| MoneyMoney a răspuns:

Fara sa stiu, rasa si culoarea imi este FOARTE greu, dar pentru tine o sa incerc: Lola, Laika, Lulu, Tzutzy, Picky sau Ursula! happy

| deea221 a răspuns:

Sheyla...

| giulia890 a răspuns:

Shiatzy

| AndiNyctophilia a răspuns:

Bijou (bijuterie)
happy

| ighilxxl a răspuns:

Urgenntt! Buna TPU am si eu nevoie de un raspuns concret la intrebarea: "de ce au construit egiptenii piramidele de forma patrulatera"? Funda*

| deavolu a răspuns:

Eu zic sa o urmaresti ce face cum se comporta si asa sa ii dai un nume cat mai original eu la pisica mea i-am pus numele Puricel pentru. caci cand l-am gasit pe strada era plin de purici
asa ca urmarestel si sigur o sa vi cu o idee buna
numa bine

| Deleb a răspuns:

Ela, Katy, Feli, Casandra, rose, rozii sau Lady. O zi buna!

| LOkk12 a răspuns:

Kokihappy

| CBb a răspuns:

Leustenia!

| TonyAlex42 a răspuns:

Nu te grabi cu numele, mai intai urmareste ce face si vezi ce-i place mai mult. Si eu am un catel al carui nume este URSI pentru ca atunci cand era mic dormea si se juca cu un ursulet