| DuDy002 a întrebat:

am si eu o intrebare...Am luat o casca blothoot de la cosmote se numeste mercury si se conecteaza la telefon...dar cum ascult muzica sau cand ma suna sa vb de pe ea? deci ea se conecteaza dar nu stiu sa o folosesc.DAU FUNDA CINE STIE

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu se asculta muzica la aceasta casca.Este doar pentru apeluri. Apesi pe acel buton cand raspunzi la telefon.

1 răspuns:
| georgica25 a răspuns:

Bai la casca din asta poti vb doar la telefon nu poti asculta muzica

Pentru a raspunde apasa buton acela de pe casca
Iti spun asta din propria experienta laughing