| RaYnNyKu a întrebat:

Mi-am cumparat o casca prin bluetooth si, o conectez, pot vorbi la telefon cu ea, pot suna dar nu pot asculta muzica, muzica se aude din telefon nu in casca.

3 răspunsuri:
| denisadr a răspuns:

Buna, eu am o casca Mecurity care se manifesta la fel, dar poti intra in setarile telefonului, dai pe Accesibilitate, apoi pe Sunet monofonic si bifezi casuta. Daca ai nelamuriri poti sa ma intrebi dar asta este sigur miodalitatea.

| RaYnNyKu explică (pentru denisadr):

Am dat la acsesibilitat si acolo am de bifat, doar, takback, adica, cand dau pe cevasa imi zica ce este, nu am sunet monofonic

| denisadr a răspuns (pentru RaYnNyKu):

Atunci incearca sa dai pe rubrica AUZ, anunta-ma daca o gasesti, si acolo trebuie sa gasesti casuta care trebuie bifata, 9 si eu am TalkBack.