| CrazyKiddd a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am varicela si vreau sa stiu daca e vreo problema daca imi rup bubele. Ele nu sunt uscate, au lichid in ele.

Răspuns Câştigător
| doli a răspuns:

Daca le rupi o sa te usture si iti vor ramane semne.incearca sa nu le rupihappy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

=]] rupele sa vezi ce se intampla :]] glumeam... o sa iti ramana urme si in plus o sa te doara big grin am incercat si eu de curiozitate cand eram pitik` :]]

| tonkslc a răspuns:

Nu este o idee foarte buna sa le rupi. incearca sa le lasi in pace pentru ca iti vor ramane urme. eu am folosit pasta de dinti. pune putin cu degetul pe ele si o sa te manance mai putin.