| andreea171998 a întrebat:

Am si eu o intrebare! De ce credeti ca a murit Michael Jackson si cine sau ce l-am omorat? Dau funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Mdiidn a răspuns:

Medicul lui i-a dat prea multe medicamente si pentru asta el a ucis o stea a muzici,pe regele muzicii pop, iubit si criticat de totii, un om cu suflet extraordinar. Michael Jackson a fost, este si va fi pentru todeauna regele muzicii pop si prin muzica lui el va trai vesnic.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A murit deoarece s-a drogat si medicul cand avea grija de el nu i-a administrat un medicament la timp.

| KittiBăă a răspuns:

1.Impreuna cu regizorul si cu echipa, Michael nu lasa nici un detaliu la voia intamplarii.Se inhamase la un maraton de concerte, iar repetitiile au reusit sa il epuizeze fizic si psihic.
2.Pregatise cele mai cool costume, se implica in regizarea Show-Urilor pentru ca era un adevarat perfectionist.Repetitiile durau uneori pana tarziu in noapte.
3. Michael parea perfect ok, cu o zii inainte de eveniment.14 ore mai tarziu era mort-cu o seara inainte Michael repeta pentru concertele lui.Doar cu cateva ore inainte de a murii, si-a salutat fanii inca o data...
This is it -filmul inainte de moarte
Filmul arata momente exclusive din culisele repetitiilor lui Michael.Imagini nemaivazute pana acum...
Echipa sa nu a banuit nici o clipa ca ar fi fost ceva ineregula cu sanatatea lui Michael, totul decurgea conform planului.
4.Cu toate ca radea, Michael era intr-un stres permanent, care ii dadea insomnii.
5.Cu o zii inainte de moartea sa, Michael intarziase din nou la repetitii.In loc de ora 7 ajunsese la 10 (Pm = seara).
A murit pentru ca doctorul sau i-a dat prea multe pastile si a murit,. unii spun ca i-a administrat o injectie si cu aceea a murit.
Iata toate albumele lui:
1972-Got to be there
1972-Ben
1973-Music & Me
1975 -Forever Michael
1979-Of The Wall
1982-Thriller
1987-Bad
1991-Dangerous
1995-History
2001-Invincible
Este o legenda a muzici pop ce si-a marcat cele mai importante momente din viata cu cate un hit,.
Nu il vom uita niciodata! This is. KiNG OF POP!

| solumaam a răspuns:

Este cam controversata problema si va mai fi ...parerea mea este ca el este de vina pentru ca devenise dependent de Demerol si chiar daca medicul il sfatuia sa nu mai ia el lua in continuare.
Avea exagerat de multe operatii si la banii lui nu mai tinea cont de consecinte pentru ca asa se intampla cu cei ca ei, cred ca daca dispun de bani restul nu mai cnteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic sigur ca s-a drogat. Asa cum fac multi cantareti, Miley Cyrus a inceput sa se drogheze. Si din cauza stresului de la concerte, a facut si multe operatii estetice. Te rogg fundita!

| iStarry a răspuns:

Era dependent de un calmant si doctorul sau i-a dat o doza prea mare de medicament straight face in plus avea f multe operatii estetice

| ellio a răspuns:

A murit de la nu stiu ce pastile dupa o operatie estetica...
Fundhaa?