| jess a întrebat:

Michael jackson a fost omorat?

Răspuns Câştigător
| Elly4all a răspuns:

A fost intoxicat cu o supradoza de medicamente.nu se stie exact cine l-ar fi omorat

7 răspunsuri:
| Razvy197 a răspuns:

laughinglaughinglaughing cum sa fie omorat?laughingmichael jackson a murin in urma unui stop cardiac.

| Denny_5002 a răspuns:

NU!
Michael jackson a fost intoxicat cu o supradoze de medicamente de catre doctorul lui...si, din cate stiu eu, doctorul lui e roman

| domidoc a răspuns:

Da.De medicamente.

| andreig a răspuns:

Nu! Asta spun cateva din rude dar nu cred. El lua medicamente de 50.000 de dolari lunar, combina pastile care nu ar fi trebuit combinate. Avea foarte multe operatii estetice inutile si acestea ii provocau o mare durere de aceea nu putea sta fara pastile. Nu avea nici somn si lua f multe somnifere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca sunt la moda intrebarile cu si despre michael jackson si miley cirus. daca nu, sunteti de la un site concurent si vreti sa ne disperati.am ghicit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar medicamentele l-au omorat. El s-a omorat singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie.Inca mai cerceteaza. Dar cred ca a fost omorat de medicul lui cu un anestezic foarte puternic.