| ABCDEFGH2806 a întrebat:

Am un Hamster Pitic Rusesc (l-am cumparat acum 10 zile) si de marti seara si-a umplut casuta cu rumegus (o casuta aflata in cusca sa) si ii cade foarte putin din blanita. E vreun motiv de ingrijorare si daca DA Va rog spuneti-mi ce sa fac. FUNDA RASPUNSULUI BUN.

2 răspunsuri:
| EvaneSScence a răspuns:

Hamsterii se simt mai bine cand au companie, mai ia-i unul. In ce priveste blanita, cred ca si la ai mei le-a mai cazut, dar nu am bagat eu de seama.

| ღSecretღ a răspuns:

Nu e nici un motiv de ingrijorare, am si eu 2 hamsteri pitici si la unul a inceput sai cada blanita, dar na patit nimic, e normal sai cada blanita, dar ca sa nai probleme cai ii cade blanita poti face curat in casut mai deswinking, sper sa-ti fie de ajutorwinking