| bebe1000 a întrebat:

am un perus bolnavio se umfla in pene si doarme mereu nu mai are chef de viata nu mai mananca nu mai bea apa stie cineva ce sa ii fac sa isi revina? mai si vomita

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Du-te cu el la un veterinar pentru al salva, e posibil sa aiba o boala care ar putea duce la moartea perusului.
Hai noroc!

| SAMM0603 a răspuns:

Pentru a salva viata micutului nu ai ce face decat sa te duci la un veterinar sau la cineva priceput. Noi nu iti putem spune un tratament exact, mai ales ca sigur nu ar fi bun si se poate agrava. Mult noroc si sper sa se faca bine.

| Daniela_Constantin_1980 a răspuns:

Trebuie sa il duci la un veterinar priceput si sa-i spui ce problema are, si poate o sa il vindece!