| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa imi iau o pisica, dar nu stiu ce rasa sa fie. Ati putea sa-mi recomandati cateva rase pentru apartament? Mulțumesc happy

4 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Orice rasa, chiar si maidaneza

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Sunt pline străzile, ai de unde alege.

| RaptorFabian a răspuns:

Albastru de russia e frumoasa.

| Eireann a răspuns:

Eu zic sa iei una din adapost, se adapteaza la apartment daca trebuie si faci o fapta buna. Daca vrei de rasa neaparat eu am ragdoll, e foarte afectuoasa, prietenoasa si docila dar si lasa foarte mult par. Alte rase bune de apartment ar fi Birmaneza, e o pisica nu foarte energica, dar afectuoasa. Aceeasi problema, lasa mult par. Siamezele cica au tendinta de a miuna foarte mult, dar sunt inteligente si frumoasa. British Shorthair iar imi par frumoase dar am inteles ca le place sa vaneze si au multa energie.