| goldenbullet a întrebat:

Ce rasa de pisica imi recomandati pentru apartament, careia sa nu ii cada tare parul?

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

La fiecare pisica ii cade la fel parul, daca vrei, ia-ti una de rasa egipteana, fara par.
Alege ce rasa iti place tie, dar sa stii ca la fiecare pisica ii cade parul!

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pisica fara par: http://toateanimalele.ro/Pisici/Sphynx/Sphynx.php
Ori cat ar avea parul de scurt tot ii cade. Ori cata grija ai avea tot iti va intra in plamani.