| trackmaster99 a întrebat:

Astazi am achizitionat o pasare; Zebra australiana, Sunt niste pasarici foarte frumoase am cumparat 2 iar masculul are piciorul pe la ghiara umflat.Dar nu il doare el canta zboara nu simte. Vreau sa stiu daca este grav! Vreau sa raspunde cineva care se pricepe.Dau funda! 11

1 răspuns:
| eentrul a răspuns:

S-ar putea ca gheruta sa se vindece de la sine... Daca nu se va retrage ar trebui sa mergi la un specialist... Sper ca te-am ajutat:-)