| Bewaree a întrebat:

astazi un coleg mi-a zis daca vreau un caine bichon e corcitura e facut fin bichon si pichinez oare este urat?, mi-a spus ca e cu alb si are niste pete negre pe labaute si pe urechi pretul este de 10 ron... Oare e frumos cainele sau e urat?

9 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Amandoua sunt niste rase foarte adorabile. Ma indoiesc ca e urat, ma astept sa fie miiic si pufos, si foarte energic laughing si 10 lei... eu zic ca merita happy

| Denisika17 a răspuns:

Sigur este frumos! Darmai bine ii ceri niste poze sau te duci la el sa vezi catelulwinking Ca poate tie nu o sa iti placawinking Dar din partea mea sigur e frumoswinking :*

| RedNose a răspuns:

Cel mai important lucru este sa fie sanatos... ceea ce nu se stie.
Daca e blanos, pufos atunci e frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am asa ceva laughing Este frumos, dupa parerea mea happy Mai ales daca e mic si albwinking

| acinorev a răspuns:

Eu cred ca e frumos. Mai ales daca e mic si pufos laughing

| suMRed34 a răspuns:

Ii poti cere niste poze sau ii poti spune ca vrei sa il vezi, iei si banutii la tine si daca iti place, il iei.In principiu nu ar avea de ce sa fie urat pentru ca bichonii si pechinezii sunt simpatici.

| MarianM8777 a răspuns:

Conteaza cum arata? eu am un caine de la adapost si nu e foarte urat dar e la fel de prietenos si loial ca si unul de rasa! eu zic ca e frumos! ambele rase sunt frumoase...

| SweetAl3x a răspuns:

Daca vrei sa ti-l iei pentru frumusete, mai bine lasa-te. Un iubitor de animale nu se uita la asa ceva.

| BlahBlahBla a răspuns:

Eu cred ca e frumos dar nu stiu...L-ai vazut?