| Luizaaaaaaaaaa a întrebat:

Au un catel de 2 luni e corcitura de bichon si pichinez. Iam facut primul vaccin..Am observat ca nu prea mai dorme nu prea mai mananca... Si are chef de joaca intruna. El musca de iti da sangelecryinglaughing)) Ce pot sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| homosapienbone a răspuns:

Joaca-te cu el, alearga-l tot timpu sau pune-l pe banda de alegat-daca aihappy. Ti-as fi sugerat sa-l scoti la alergat pe drum, insa nu ai voie, ca nu are vaccinele facute toate. Daca l-ai alerga vreun km ar fi de ajuns ca sa doarma dus dupa aia. Sau ia o pisica, ca sa aiba cu cine se jucahappy

| Luizaaaaaaaaaa explică (pentru homosapienbone):

Eu l-am scos desi nu are vaccinele facue doar 1... ce se intampla?

2 răspunsuri:
| homosapienbone a răspuns:

Nu-l mai scoate fara sa faci cele 4 vaccinuri pentru ca poate face o groaza de boli mortale. dupa ce ii termina vaccinurile la vreo 2 saptamani de la ultimul vaccin se poate scoate