| cristii321312312 a întrebat:

Câinele meu are o umflătură sub piele pe spate aproape de coada aproximativ de 4-5cm diametrul.Este un ciobănesc belgian de 16 luni foarte jucăuș și umflătură nu il afecteaza și nu il doare când o ating.Umflătură este tare la atingere și mai caldă decat corpul câinelui.Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| asd987654 a răspuns:

Ce spui tu poate reprezenta o carenta ce ceva de exemplu la labrador exista carenta de Omega 3-5-7.Asa si la cainele tau are o carenta dar nu stiu de la ce