| educhoo123 a întrebat:

Caut pe cineva priceput la tatuaje, am nevoie de niste sfaturi! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| mihaelaaaaaaaea a răspuns:

Pai sa incepem :
1. Un tatuaj trebuie sa arate in primul rand bine si apoi sa insemne ceva
2. Nu iti alege tatuajul in functie de "Vai, mama, dar o sa il mai vrei si cand esti batran?!"
3. L-ai vazut, l-ai placut, ca in cantec, nu te duce la artist cu alai dupa tine.
4. Nu iti face 5 tatuaje din prima. Dumnezeule mare, am stabilit ca pana la 80 de ani, tot o sa ai timp de asta
5. Zonele in care oamenii se tatueaza cel mai frecvent sunt incheieturile mainilor, bratele si omoplatii. Totusi, avand in vedere ca zonele sunt destul de expuse, ar fi bine sa iei in calcul si alte variante: spate, piept, picior, abdomen etc. Cel mai bine ai opta pentru un tatuaj care nu este chiar la vedere ca te vei plictisi de el.
Asta am inteles eu prin sfaturii. daca te refereai la altceva poti sa intrebi, funda?
:*

| educhoo123 explică (pentru mihaelaaaaaaaea):

Iti multumesc totusi pentru sfaturi, ce vroiam ma exact, sa gasesc o persoana care face tatuaje si are putina experienta. Vreau sa incep sa fac si eu tatuaje si aveam nevoie de unele sfaturi in legatura cu aparatul de tatuat, tus, tactica etc. Oricum iti multumesc pentru sfaturi inca odata! Edi

| mihaelaaaaaaaea a răspuns (pentru educhoo123):

Aalaughing, nu am inteles la ce te refereai, la domeniu asta nu ma pricep darr nu mai bine :*