| Riko_Richardo_1982 a întrebat:

Salut TpU! Caut si eu sa adopt o pisica(femela) de culoare gri-albastruie,daca stiti pe cineva care are,sau aveti voi,eu as vrea sa adopt una,imi lasati un link cu o poza,un id/telefon si poate ma ajutati si pe mine, melci!(gluma cu mancare!)

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu stiu pe cineva care sa aiba vreun pui de albastru de rusia, dar iti las un link cu niste pisicute date spre adoptie. Poate totusi gasesti una pe acolo care sa iti placa. :) https://www.facebook.com/....../media_set
Imi pare rau ca nu este ceea ce cauti, dar poate gasesti ceva.

| EuNuRenunt a răspuns:

De ce nu incerci in magazinele PetShop? happy