| PaiuAlexandru a întrebat:

ce credeți, care bate dintre:
Cane Corso vs Pitt Bull
Cane Corso vs Rottweiler
Pitt Bull vs Rottweiler
și va rog ajutați-mă cu informații despre acest lucru :
care sunt diferențele intre Rottweiler American și Rottweiler German??
Și cam cât ar costa un pui băiat de rottweiler cu pedigree și unul fără?
Fundițăhee hee

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Oamenii normali la cap isi cumpara un caine pentru a se bucura de compania unui animal, nu pentru a-l pune sa se omoare in bataie cu alti caini.

Am auzit de un milion de ori intrebarea asta stupida, "cine bate dintre un pitbull si un rottweiler?".
De obicei este pusa de pustani de 14 ani care au impresia ca sunt gangsteri care au nevoie de cinci pitbulli ca sa le pazeasca drogurile ingropate in curtea din spate.

Daca asta te intereseaza la un caine, mai bine nu-ti mai cumperi caine.
Un caine se alege dupa temperament si dupa inteligenta, nu dupa cat de usor iti poate roade beregata.

| AndreeaSaZicem a răspuns:

Tu vrei sa iti iei caine sa il pui sa se bata?

| veronique122003 a răspuns:

-pitt bull
-rottweiler
-pitt bull
Nu prea exista mari diferente
in jur de 15-20-25 milioane fara pedigree dar cu atestare de rasa pura

| PaiuAlexandru explică:

Nu andreea este doar o curiozitate de a mea.