| saluttpu123 a întrebat:

Ce parere aveti despre rottweileri credeti ca ar face fata unui kangal?

Răspuns Câştigător
| vladeusebiu a răspuns:

Toti vorbiti de dimensiuni nu conteaza asta... rottweilerii sunt mult mai periculosi decat kangalii am rottweiler si stiu ce zic. Dantura lor e mult mai puternica decat a kangalilor

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Pai tu crezi ca rottweiler ar face fata acestui caine?
https://www.google.ro/......ps?/search
Nu prea cred
O zi buna:)

| OnuOnulică a răspuns:

Da, normal că ar putea face faţă. Rottweileri sunt foarte agresivi şi puternici.

| RobertMoon a răspuns:

Nu prea cred, Kangal e unul din cainii de tale gigant are o forta incredibila si dimensiuni uriase la maturitate.

| BuGaTy a răspuns:

Nu LOL, dar 2 rotweileri pot omori un lup! happy

| verona123 a răspuns:

Cred ca da... Si eu am rottweiler... Dar cred