| animos a întrebat:

Cei carora va plac papagalii, vreau si eu sa imi cumpar un papagal de rasa Amazonian la un pret bunicel nu cele din magazine... Imi puteti recomanda va rog? Si la ce pret? multumesc

2 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Da animos, de aia ma numesc expertzoolog, am multe pasari si eu, dar te avertizez, rasa Amazonian, nu e cea mai buna, o sa ai dureri de cap, sunt cam greu de ingrijit! Poti sa te duci la craiova, caracal, de acolo am si eu pasari, pret si 10 euro! sper ca te-am ajutat!

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Mai bine iti iei nimfa e mai mic dar e frumos si se o sa te joci cu el repede daca ii dai drumu prin casa da sa nu ii pui oglinda ca dupa sta toata ziua uitandu-se la ea si daca o sa incerci sa il muti te va ciupi.Al meu are 4 ani si e foarte fericit.