| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Daca mi-as cumpara 2 perechi de porumbei ar pleca la vecinul care are in jur de 80 bucati?

Răspuns Câştigător
| doiaruxxx a răspuns:

Nu cred. eu am porumbei de multi ani si intr-un timp intrase pisica la ei si mai ramasasem cu 5 porumbei si nu au plecat la cin un vecin care are porumbei... daca iti ei sa ii ti inchisi mai mult timp sa se invete cum ar fi daca ii ei acum sa ii ti inchisi pana in mai. daca ti-a fost util raspunsu da-mi funda

3 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai trebuie sa ii tii incuiati.

| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Da ar pleca

| kkh1606 a răspuns:

Tine-l incuiat o saptamana sau doua! O sa se obisnuiasca! Vorbeste cu ei!