| AlexChi a întrebat:

Salut, am 2 perechi de porumbei iar una a făcut oua dar le-a abandonat si le-am pus in incubator nu credeam ca vor mai iesi dar au iesit... O intrebare daca ii duc inapoi ii mai adopta sau daca nu cum sa am grija de ei?

Răspuns Câştigător
| Raducons a răspuns:

Nu ii adopta daca ii pui in cuib, porumbeii ar trebui sa faca alte oua acum.Mai bine aveai rabdare sa faca alte oua.Este complicat sa te ocupi acum de pui mai ales ca sunt mici si le trebuie mancare speciala. Oricum orice le dai trebuie sa fie pasta nu boabe.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat