| Balicescu_Alex_1997 a întrebat:

Salut TPU, dar pentru o pisica gestanta de strada oare cum isi găsește locul ca am vazut multe de unde stiu ele unde sa fete si cand se apropie..asa rău imi pare de saracele animale

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Pisicile de pe strada cauta si ele adapost pe unde pot, in locuri mai mult sau mai putin linistite, mai ales in astfel de momente.De exemplu, eu am vazut ca multe intra la subsol deoarece acolo rar intra oameni sa le deranjeze.