| deea1919 a întrebat:

Hai sa facem intrebarea asta cea mai populata si sa ajungem la 1000 de raspunsuri... ce ziceti? Gasiti si voi o tema despre care sa discutam!

Răspuns Câştigător
| WeLoveIceCream a răspuns:

Poi hai sa o facem populara! toti care vizioneaza intrebarea sa spuna unui prieten sau sa-si puna linkul intrebarii la status. Si cineva cand intra sa se prezinte(ca raspuns). Prezentati-va.dar nu cu nr de tell sau id.doar cum te cheama sau porecla, varsta, clasa, skl, cm ti se pare viata.etc.Succes!

3 răspunsuri:
| Amorezatul a răspuns:

Numarat descrescator incapand cu 1000. Start laughing

| deea1919 explică:

Mi se pare foarte buna ideea lui ZoellPlacePeSevenUp

| AndraDeeaBrockencyde a răspuns:

Pay si daca punem raspunsuri dai si tu o funda>?hee hee vezi deja am zis unu si iti mai zic 10. dintre care 3 din ele sa aiba fundita pls