| superpissy40 a întrebat:

Care este cea mai populata intrebare de pe TPU(cea cu cele mai multe raspunsuri)?

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

E una despre metin2:
http://www.TPU.ro/timp-liber/exixsta-server-privat-romanesc-pe-metin2/
Da, aberant, știu. Nici mie nu-mi vine să cred că a strâns aproape 3.000 de răspunsuri. Dar asta e...

| Saya a răspuns (pentru NOname):

Nici nu credeam ca sunt atat de multi useri pe sitelaughing

| Apache a răspuns (pentru NOname):

...90 % dintre cei care au raspuns la intreabare aveau sub 12 ani

| NOname a răspuns (pentru Apache):

Aha, și majoritatea anonimi, deci în proporție de cel puțin 50% - una și aceeași persoană. laughing

| Apache a răspuns (pentru NOname):

Sincer nu prea cred ...la cat de obsedati de metin sunt pustanii din ziua de azi nu ma mira ca a strans atatatea raspunsuri

| ASIGURATORUL a răspuns:

A pus Ema o intrebare acum 2 zile la categoria Religie 'Sunteti de acord cu abstinenta sexuala..." care are 112 raspunsuri in numai 2 zile!