| Toshima a întrebat:

Imi dati si mie adresa unui skate-shop din Bistrita-Nasaud? Multumesc mult.Sa nu-mi spuneti mall-uri sau hipermarketuri. Un magazin doar pentru skateboard. Fundita mare.(scuze categoria)

2 răspunsuri:
| Toshima explică:

Stai un pic.Eu am skate-ul dar vreau sa merg intr-un magazin sa-l reglez.Magazine online stiu de nu poti tine tu minte.Mie imi trebuie un magazin i n BN unde pot merge sa mi-l reglez.Si ai grija la limba si literatura romana...

| yasana a răspuns:

Bmx.ro sa stii ca au si skeituri si biciclete
intra intai pe sitea si apoi poate imi dai fundita... vezi ca iti livreaza skateu in orice localitate ( judet ) din Romania