| Doddyy a întrebat:

..imi dores un bichon am vorbit cu parintii sunt de acord. daca cunoasteti pe cineva sau vindeti bichon puteti sa-mi spuneti?
FUNDA:**

6 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Ramona000 a răspuns:

Www.cateidevanzare.ro/Baia-Mare__28/Bichon-Maltez_103/
www.bichoni-de-vanzare.ro/baia-mare/

www.bichonmaltezdevanzare.ro/baia-mare_oras/
www.caini-vanzare.ro/Baia-Mare_77/Bichon-Maltez_16/
www.maramures-baia-mare.aaz.ro/vanzari/21/bichon-maltez-300-ron s toaate astea sunt la baia mare dar n-ai specificat zona
m-ai sunt din Bucuresti
www.publi24.ro › Bucuresti-Ilfov › Animale › Caini
www.publi24.ro › Bucuresti-Ilfov › Bucuresti › Animale › Caini
www.publi24.ro › Bucuresti-Ilfov › Animale › Caini

| zdrangoi a răspuns:

Exista de vanzare in magazinele Petshop mai mari, cele din supermarketuri.
mai gasesti o multime de anunturi cu vanzari-cumparari tot acolo.
pretul este in jur de 1000 ron.

| Ramo137 a răspuns:

Ori pe mercador.ro ori pe tocmai.ro ^^ de acolo mi-am luat eu un catel acum ceva timp., si tin minte ca l-am luat pe gratis, sper ca te-am ajutat happy
ps: poti da anunt ca vrei sa adopti un bichon tongue, bafta happy

| MrAnonymus a răspuns:

Incerca pe net pe www.tocmai.ro sau www.okazii.ro.

| RappMusicc a răspuns:

Deocamdata nu cunosc pe nimenihee hee! Eu am un Bichon Havanez si e catelusa! S-ar putea sa o dau la imperechere dar imi trebuie caine de aceeasi rasahee hee! Nu stiu sigur! Daca vrei cauta pe : publi24! Sau pe OLX

Daca iti iei uite asa se ingrijeste :
-Sa il speli fara sa ii intre apa in urechi
-Sa ii smulgi parul din urechi deoarece face doape
-Sa ii tai "unghiutele"
-Sa il pieptani zilnic
-Sa il tunzi (VARA)
-Sa ii storci glandele (asta la salon, de nu i le storci tu)
-SI PENTRU CHESTIILE ALEA DE LA OCHI EXISTA NISTE SERVETELE SPECIALE SI NISTE PICATURI..NU ITI FACE PROBLEME CAND E PUI! PE LA 1 AN IN COLO DEOARECE CAND E PUI II CURG OCHII!

FUNDA?

| Toader_Mara_1989 a răspuns:

Buna, poti intra pe site-ul `www.catei-de-vanzare.ro` si acolo cateii sunt pe categoerii.