| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Imi poate recomanda cineva o arma de airsoft electrica cu incarcator mid-cap de maxim 100 de bile in bugetul de 700-800 de lei?

2 răspunsuri:
| Feri5 a răspuns:

Armele airsoft e posibil să nu fie legale. Ai grijă să nu împuști pe cineva. Găsești la magazine care vând arme airsoft

| anonim_4396 explică (pentru Feri5):

Eu am intrebat de o recomandare nu de unde se poate cumpara, asta stiu si eu. Doresc sa o achizitionez pentru a ma juca in spatii special amenajate pentru acest lucru.