| Anne_Anna_2000 a întrebat:

ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Cum se numeste cusca asta in care sunt acesti caini din videoclip? >-- http://www.youtube.com/watch?v=LW4TLqXWkt0? imi trebuie pentru un astfel de animal de companie dar sa poata fii tinuta in bucatarie (ca in video)? FundA :*

1 răspuns:
| kitykity a răspuns:

Nu este obligatoriu sa-l ti in acea cusca, mai bine ii iei un patut, dar acea cusca seamana cu cea de papagali, doar ca este pentru catelusi, si cred ca poti sa-l ti in bucatarie, dar mai bine intr-o camera calduroasa.