| Ðaÿ a întrebat:

>:d< Imi puteti spune cum se numeste Melodia din acest Videoclip?;;) http://www.youtube.com/watch?v=WPJfUVvqyJs
Mersi. >:d

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

I wanna grow old with you, numai ca piesa de fundal din videoclip e pusa pe mod fast- rapid.winking. enjoy... daca o cauti pe youtube sau google o gasesti si fast.smug

5 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Westlife - I wanna grow old with you
http://www.youtube.com/watch?v=QvhnHJNsgSM

| evoke a răspuns:

@Ðaÿ
Ai dreptate. straight face Unii oameni asa sunt. oh go on Daca nu ii placea melodia putea pur si simplu sa nu raspunda. straight face Da na...
Mie una mi`o place. love struck O caut si eu demult.batting eyelashes Si in sfarsit am aflat cum se numeste. love struck

| ioana181 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7_tOZI4idTw I Wanna Grow Old With You- Westlife

| alynutza_4997 a răspuns:

Dreaq

| Ðaÿ explică:

@alynutza
Chiar nu stiu de ce mi-ai raspuns in felul asta. straight face Eu doar vroiam sa stiu cum se numeste acea melodie. straight face