| Gtxman a întrebat:

Nu ma pot decide ce rasa de caine sa imi aleg dintre:

Cane Corso, Pitbul, Akita Inu.

Răspuns Câştigător
| 50cent50 a răspuns:

Cane Corso 100% e frumos, sociabil, iar fiind mai bland vor sta fetele pe langa ellaughing

6 răspunsuri:
| onetwothree a răspuns:

Akita inu

| stefan573 a răspuns:

Pitbul

| DeshiBebe a răspuns:

Un hamster.
Dar daca tot vrei sa iti raspund la intrebare eu as zice Cane Corso.

| Shattered a răspuns:

Eu as zice Cane Corso. Si eu am ales la fel. Acum are aproape 4 luni, are deja 17kg si e ascultator, l-am invatat comenzi, e sociabil si deseori cauta sa te multumeasca. Akita Inu e un caine indaratnic, are o prietena... Iar cealalta varianta? Nu-ti pot spune multe despre ei, nu stiu. Niciodata nu mi-au placut rasele de genul, nu in special. Sper ca te-am ajutat. c;

| AlexBossgoru a răspuns:

Eu zic Pitbul, e alegera ta!

| AmmyShadow a răspuns:

Eu as fi ales Akita Inu. E mai frumos! Oricum, e alegerea ta! happy