| Tudoro99 a întrebat:

Nu stiti unde gasesc My Talcking Tom pentru Android 2.3.4, gen armv6?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Alex299 a răspuns:

Mobile1

| KERE a răspuns:

Pe google play: la cautare scrii my talking tom si dai pe ala cu motani ala mai mic daca nu iti apare ia su tu pou ca este asemanator si ocupa mai putina memorie.

| CORINUX a răspuns:

Ai incercat pe magazin play? Eu de acolo imi iau toate aplicatiile...

| Tudoro99 explică (pentru CORINUX):

Am android 2.3.4 si apk-ul e pentru. 2.3 and up si nu inteleg dc nu imi merge (imi spune ca disp. nu e compatibil)