| anonim_4396 a întrebat:

Perusul meu se teme de apa si nu vrea sa faca baie singur, cum il invat cu apa?

3 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nici a meu nu a facut pana nu a fost canicula asta, face numai cand e cald, lasa-l sa se obisnuiasca sau stropeste-l asa cu degetele nu cu galeatalaughing ca face infarct.

| nice67 a răspuns:

Ilduci la inot laughing

| ChristinneK a răspuns:

Nu va face singurel baie, eu te sfatuiesc sa nu il bagi in apa, ci la dus la mine asa functioneaza eu am husky si asta a fost cand era mic cand l-am bagat in apa s-a speriat de nu iti spun apoi am incercat dusul si a mers dar nu da apa tare :* Succes va merge