| n3offycial a întrebat:

Peste cateva zile am decis sa imi iau un papagal... dar nu pot alege intre nimfa si perus. Daca aveti acasa niste pareri ceva...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut papagali la tineretea mea, dar nu aceeasi problema. succes.

| Zoey112 a răspuns:

Eu am 2 perusi si imi plac, dar sunt cam galagiosi si fac multa mizerie happy

| ligiligi a răspuns:

Poti sa iti cumperi o nimfa si perus.Se vor intelege bine.
Ai rabdare cu ei si citeste multe despre perusi pe site-ul asta si vezi cum poti devenii prieten cu el.

http://casacuperusi.wordpress.com/about-2/decalogul-stapanului-de-perusi/
Ultimul comentariu e al meu.Cand imi raspunde "Adina" o sa te poti uita macar o sa ai si tu un sfat :).

| mihnea123abc a răspuns:

Nimfa

| s3byk91 a răspuns:

Vrei sa inveti papagalul sa faca sex? degeaba te scuzi ca fapta e consumata... puteai si u sa pui la categoria conversatii.