| alexutzu3000 a întrebat:

Salut TPU! Se Poate converti o imagine dintr-un format oarecare in format Hd? Daca da dati-mi niste site-uri de unde pot sa descarc programul respectiv.dau funda pentru cel mai rapid si bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Banuiesc ca despre o fotografie vorbesti, daca da atunci ai nevoie de :
Fly Free Photo Editing & Viewer -e cel mai bun program pentru asa ceva! Dai clic pe : resize si faci fotografia in ce dimensiune vrei tu! Il gasesti oriunde pe google si e free! Bafta!