| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva vreo firma serioasa care transporta animale in tara (animale vi)? Va rog daca stiti nu ezitati, lasati un raspuns! Funda si va voi fi recunoscator!
P.S.Animale de talie mica.

Răspuns Câştigător
| gabytza2013 a răspuns:

In primul rand depinde de greutate si in al doilea rand pentru ca trimiti prin prioripost platesti 4-5 lei.eu am dat la aprox.4kg+taxa prioripost=13 ron

10 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Iepuri,gaini in cusca cu hrana cred ca merge prin posta garii, pentru caini nu.

| NuMaContrazice a răspuns (pentru viotedy):

Exista posta garii? straight face

| viotedy a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Era,nu mai stiu acum, dar la firme private e foarte scump si nu stiu daca gasesti.

| CoCoPitikA a răspuns:

Salut :* uite aici ai mai multe firme sper sa gasesti una :* http://www.bizoo.ro/firme/transport-animale-vii/start-0/10/ Succes :*:*:* Fundita?:*

| NuMaContrazice a răspuns (pentru CoCoPitikA):

Astea sunt firme care transporta animale mari, eu ma refer la animale mici gen iepuri, gaini... poate e vreo firma gen cum e posta.Scz, a fost greseala mea ca nu am specificat ce animale...

| NuMaContrazice a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Ba da, am zis ce animale, nici nu m-am uitat laughing. Animale mici.

| CoCoPitikA a răspuns (pentru NuMaContrazice):

Aaa.ok nu e nimic.winking

| gabytza2013 a răspuns:

Incearca cu prioripost ...eu am trimes 4 fazani de la prahova la bacau si in 24 de ore erau la destinatie am si trimes am si primit...

| NuMaContrazice a răspuns (pentru gabytza2013):

Si costa mult transportul?

| NuMaContrazice a răspuns (pentru gabytza2013):

Multumesc mult!

| gabytza2013 a răspuns (pentru NuMaContrazice):

In primul rand depinde de greutate si in al doilea rand pentru ca trimiti prin prioripost platesti 4-5 lei.eu am dat la aprox.4kg+taxa prioripost=13 ron